Exkurze Zahrada hrou - únor 2022

Pro ředitele a zřizovatele škol, učitele, ale i rodiče nebo architekty, výtvarníky či studenty odborných škol organizujeme jednodenní exkurze za dobrými příklady zahrad, které byly vytvořeny dětem na míru. Účastníci je mohou zblízka prozkoumat, načerpat nápady pro vlastní aktivity a o praktických stránkách provozu diskutovat s lidmi, kteří se o vznik zahrad zasloužili – jak zástupci škol, tak tvůrci projektů.

Exkurze je současně ideálním způsobem, jak se seznámit s filosofií našeho programu Zahrada hrou. Její principy lze využít nejen při rozvoji školních zahrad, ale také veřejných hřišť a dalších podobných míst určených dětem. 

 

EXKURZE ÚNOR 2022

kdy 

16. 2. 2022 (8:00–16:00 hodin) 

co           

komentovaná prohlídka tří školních zahrad v Praze a okolí, které prošly proměnou za podpory naší nadace v letech 2013–2021 a krátký vzdělávací seminář o proměnách zahrad                   

pro koho                     

učitelé a ředitelé škol, rodiče, zástupci místních samospráv a další zájemci o téma školních zahrad

nástupní místo             

Praha, Hlavní nádraží

cena exkurze               

300 Kč, oběd započítán v ceně 

 

NA CO SE TĚŠIT 

Během návštěvy tří mateřských škol v Praze a okolí budete moci načerpat inspiraci a zároveň získat praktické rady přímo od zástupců školek. Navštívíme MŠ Mnichovice, MŠ Vodnická (nyní jako detašované pracoviště MŠ Formanská) a MŠ Na Výšinách. Součástí exkurze bude také návštěva Toulcova dvora spojená s obědem; dále přednášky o programu Zahrada hrou, o dalších možných zdrojích financování a o proměnách zahrad očima odborníků.

 

PŘIHLÁŠKA

Přihlašování na exkurzi je otevřené do 14. 2. 2022 nebo do naplnění kapacity. 

PřIhlásit se můžete přes přihlašovací formulář, který najdete na tomto odkazu:

přihlašovací formulář

 

KONTAKT

vzdelavani@nadace-promeny.cz