Kolegové ze skupiny KKCG pomohli nadaci jako dobrovolníci
30. 6. 2023

Kolegové a kolegyně ze společnosti KKCG a.s. spojili své síly a společně využili možnosti dobrovolnické pomoci pro projekty Nadace Proměny Karla Komárka. ​​​​​​​​​​​​Zapojili se do nadačního projektu Zahrada hrou v mateřské školce Hradišťko nedaleko slapské přehrady. Pustili se do natírání zahradních hracích prvků, nošení laviček a další práce „všeho druhu“.

Právě obnova zahrad mateřských škol je tématem jednoho z programů Nadace Proměny Karla Komárka. V každé z nich čeká třeba i na vás mnoho smysluplné práce právě formou dobrovolnického dne.

Máte chuť vyměnit klávesnici za hrábě, pilu nebo třeba rýč? Chcete se zařadit mezi lidi, kteří nadaci pomohli v jejím úsilí dělat ve veřejném prostoru prospěšné věci? Chcete si užít den mimo kancelář a po práci zažít legraci?

Kontaktujte manažerku péče o dárce  Míšu Miřackou na: michaela.miracka@nadace-promeny.cz nebo tel. 725 707 327 a domluvte si svůj dobrovolnický den už teď! Rádi pro vás vymyslíme program, místo a celkový plán dne. Termíny na podzim se už plní.

​​​​​​​Podpořit školky stejně jako další programy nadace můžete samozřejmě i finančně. Stačí navštívit darovací stránky nadace a vybrat si jeden z projektů.

Kolegové ze skupiny KKCG pomohli nadaci jako dobrovolníci